Blog

Jak możemy udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?

Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych naturalnie także, iż rocznice ślubów są jakoś celebrowane – choć to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co w takim razie może zrobić mąż, który chce spędzić z własną żoną rocznicę ślubu w inny sposób? Cóż, można wymienić całkiem sporo interesujących alternatyw, ale jeżeli chcemy sprawić wielką niespodziankę, bardzo dobrym pomysłem jest chociażby zagraniczna wycieczka. Zasadniczo jest wiele pięknych miast w Europie – Paryż, Porto, Siena, Budapeszt albo choćby Sztokholm.

Bardzo popularnym środkiem transportu są niewątpliwie samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Może takie linie nie zapewniają dla nas wygody, szczególnie mowa o miejscu na nogi, lecz jeżeli w samą porę zarezerwujemy bilety, całkiem możliwe, że za 4 bilety zapłacimy ok. 200-300 złotych. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminów i destynacji. Zwróćmy uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Np. Okęcie jest umiejscowione dosyć blisko centrum, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co znaczy, że transport na i z lotniska jest tani. Jednak już w przypadku takiego Oslo mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.

Podróżowanie na własną rękę ma wiele zalet, lecz może byłoby warto zaznajomić się bliżej z ofertami biur podróży jakich wiele funkcjonuje w naszym kraju? Jeśli uważnie podejdziemy do szukania różnych okazji turystycznych, znaleźć mamy okazję wycieczki last minute gwarantujące całkiem spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie polecimy. Chociaż zapewne dla wielu osób taka niespodzianka to niemała frajda. Można być pewnym jednego – o rocznicy własnego ślubu nigdy nie możemy zapominać!

Previous article
Co warto zwiedzić w Europie?
Next article
Odkurzacze centralne beam
About the author